pies latem - akcesoria dla psa

Pies latem

Pies latem

Wszyscy uwielbiają lato. Jest to czas pięknej pogody, urlopów i wakacyjnych wyjazdów. Musimy jednak pamiętać, że psy nieco gorzej znoszą wysokie temperatury. Istnieją produkty, dzięki którym możemy im nieco ulżyć w letnie dni i sprawić niemałą rozrywkę. Zapraszamy na szybki przegląd najlepszych produktów dla psów na lato.

Obroża chłodząca

Na upalne dni świetnym rozwiązaniem są specjalne obroże chłodzące dla psów. Są one wypełnione żelem chłodzącym. Po umieszczeniu takiej obroży w zamrażarce na jakiś czas potrafi ona utrzymywać chłodną temperaturę nawet przez 48 godzin. Sklepy zoologiczne online oferują taki “gadżet” już od 15-20 zł dla najmniejszych psów.

Obroża przeciwpasożytnicza

Lato to czas wzmożonej aktywności różnego rodzaju pasożytów. Nasze psy są wtedy bardziej narażone na ataki pcheł, kleszczy i komarów. Przed wyjściem na spacer bądź wyjazdem na wakacje warto zaopatrzyć się w obrożę przeciwpasożytniczą. Nie jest to drogi wydatek a z pewnością bardzo pomoże naszemu zwierzakowi i oszczędzi mu wielu cierpień.

Miska chłodząca

Ciekawym gadżetem na gorące dni jest miska chłodząca wodę. Jest ona zaopatrzona w specjalny akumulator chłodzący wypełniony żelem, podobnie jak obroża chłodząca. Przez wiele godzin zapewnia ona naszemu pupilowi schłodzoną wodę, która skutecznie przynosi ulgę w upalne dni. Taką miskę kupimy w sklepach zoologicznych online już za około 30 zł.

Mata chłodząca

Mata taka idealnie sprawdzi się jako legowisko dla naszego psa w letnie dni. Leżąc na takiej macie będzie skutecznie schładzał swój organizm. Maty dostępne są w kilku rozmiarach i wersjach kolorystycznych. Koszt na jaki powinniśmy się przygotować to 30-40 zł. Jest to jeden z najbardziej lubianych przez psy letni gadżet.

Basen dla psów

Basen do gadżet przeznaczony dla osób posiadających przydomowy ogródek. Choć można go również rozstawić także np. na działce. Wykonany jest z trwałego materiału odpornego na psie pazury. Jego dno pokryte jest antypoślizgowym materiałem. Zapewnia naszym psom idealną rozrywkę podczas upałów. Najtańsze baseny dla psów można kupić już za niewiele ponad 100 zł.

Zabawki wodne

Podczas wypadu nad jezioro przydadzą się także różnego rodzaju zabawki dla psów, dzięki którym milej spędzą one czas w wodzie. Może to być np. frisbee lub różne kolorowe, plastikowe zabawki unoszące się na wodzie. Każdy sklep zoologiczny online ma mnóstwo takich zabawek w swojej ofercie.

Sklep zoologiczny online

Jak widać istnieje mnóstwo ciekawych rozwiązań, dzięki którym możemy nieco ulżyć naszym psom podczas upalnych dni. Warto sprawdzić ofertę sklepów zoologicznych, gdyż znajdziemy tam wiele ciekawych akcesoriów i gadżetów.