żywienie psa dobrą karmą dla psa

Odżywianie czworonoga suchą żywnością czy mokrą – rozbieżności

Odżywianie czworonoga suchą żywnością czy mokrą – rozbieżności

Karmy dla juniorów – oferta firmy Pedigree
Firma Pedigree od lat interesuje się produkcją karm dla psów. Zgodnie z życzeniami kupujących w ich ofercie można wyszukać karmy dla dojrzałych psów, a też i takie przystosowane dla szczeniąt. Jest to wyjątkowo ważne dlatego, iż zapotrzebowanie na makroskładniki pokarmowe szczeniąt i psów dużych wyraźnie się różni. Więc z czego składa się karmy Pedigree dla juniorów? Które pierwiastki odżywcze uzupełnia? W owym materiale postaramy się odpowiedzieć na owe zagadnienia i także pokazać ofertę firmy Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach firma Pedigree przygotowała dwa typy żywności: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeśli chodzi o owe główne w ofercie marki znajdziemy 4 typy karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczona dla wszelkich odmian piesków oraz 3 warianty karm dane dla piesków ras miniaturowych wielkich i średnich: karmy Pedigree z kurczakiem i ryżem. Każda sucha żywność Pedigree została przygotowana poprzez zbiór doświadczonych ekspertów z myślą o tym, żeby umożliwić szczeniętom najzdrowszy rozkwit. W składzie karmy odszukamy przede wszystkim mięsiwo z kurczaka plus ryż, które są świetne dla delikatnych żołądków młodych psów. Także karmy Pedigree junior okraszona jest o komplet witamin oraz minerałów w takiej ilości która jest wskazana szczeniętom w czasie dużego rozwoju. Prócz atutów odżywczych warto też wspomnieć o walorach smakowych. Produkty o smaku kurczaka są jednymi spośród ochoczo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest szczególnie prosty. Zawiera zboża, dużą ilość mięsiwa (26%), oleje i tłuszcze oraz substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree zapewniasz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód i cynk.
najlepsze marki psich karm zobacz
Oprócz karmy suchej marka sprzedaje także mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa warianty: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce i cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (czyli również karma Pedigree w puszce albo w saszetce) posiada świeże mięsne kawałki skąpane w galaretce, która ułatwia trawienie elementów odżywczych wprowadzonych w żywności. Dzięki temu karma jest nie tylko znakomita, ale też zdrowa i lekkostrawna. Mokra karma Pedigree Junior posiada składniki odżywcze odpowiedzialne za solidne i także zdrowe kości (czyli wapń oraz fosfor), wzmagające odporność (witamina E oraz minerały) oraz ułatwiające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy uzyskano dzięki wykorzystaniu delikatnych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu oraz skąpaniu całości w galaretce.
Streszczając propozycja firmy Pedigree w obrębie karm dla szczeniąt jest dość bogata, możemy w niej znaleźć zarówno karmy mokre jak i suche (każdy rodzaj jest w kilku smakach). Jednocześnie są to karmy wyprodukowane przez markę, która przebywa na rynku od wielu lat i nadal ulepsza swoje wyroby opierając się na na doświadczeniu własnym oraz doradców z jakimi współpracuje. Dzięki temuż są więc to karmy doskonale zaadaptowane do potrzeb znacznie kształtujących się szczeniąt także ze względu na walory kaloryczne, jak i także smakowe.