Dlaczego warto postawić na karmę Acana?

Dlaczego warto postawić na karmę Acana?

Wybór odpowiedniej karmy dla psa to sprawa wielkiej wagi. Karma powinna nie tyko smakować, ale także dostarczać psu wszelkich składników odżywczych Wbrew pozorom, zapewnienie czworonogowi zbilansowanej diety samodzielnie, bez sięgania po gotowe karmy, nie jest łatwe. A nawet “gotowiec” powinien być zawsze wybrany z głową i dostosowany do potrzeb i preferencji zwierzęcia. Acana karma dla psów w każdym wieku to pokarm zbilansowany, o bardzo wysokiej jakości.

Dlaczego warto ją wypróbować?

Składniki karmy Acana firma Acana powstała w Kanadzie, założona przez rodzinę, która miała na uwadze dobro psów i jakość ich pożywienia. To rodzinne przedsiębiorstwo rozwija się i do dziś produkuje karmy najwyższej jakości, z naturalnych, świeżych składników.

Co znajdziemy w karmie Acana dla psów?

Świeże mięsa, w tym kurczak, jagnięcina, indyk, kaczka, podroby, dziczyzna i inne. Świeże ryby – pstrąg, śledź, sandacz, łosoś i inne. Jaja, tłuszcz zwierzęcy ze sprawdzonych źródeł. Różnego rodzaju warzywa, w tym między innymi strączkowe, dynia, kapusta, szpinak, marchew, rzepa. Świeże owoce, takie jak jabłka, żurawina, owoce leśne. Zioła i rośliny o dobroczynnym działaniu zdrowotnym – łopian, ostropest plamisty, kurkuma, cykoria, prawoślaz. Niezaprzeczalną zaletą, jaką mają Acana karmy dla psów, są bogate, dobrze zbilansowane składy z przewagą mięs. To świetny jadłospis dla elastycznego mięsożercy, takiego jak pies. Dzięki niemu zwierzakowi nie zabraknie energii do długich zabaw, spacerów, jego stawy, oczy i sierść pozostaną w dobrym stanie na długie lata. Naturalny skład przekłada się także na świetny smak, który psy bardzo lubią.

Różne rodzaje karm

Karmę należy dobierać też do wieku i kondycji psa. Najmłodsze, które niedawno przestały odżywiać się mlekiem matki, potrzebują karmy oznaczonej jako Acana for puppies lub Acana Junior. dorosłe psy w pełni sił mają całą gamę smaków i opcji dla siebie, jednak nie powinny już otrzymywać karm Acana puppy. Z kolei dla psiaków w podeszłym wieku stworzono specjalny typ karmy – Acana senior, w której znajduje się wiele składników wspierających wzrok i stawy, za to mniej energetycznych.

Gdzie kupić Acanę?

Acana sklep firmowy to tylko jedna z opcji, ponieważ karma tej firmy jest dość dobrze znana i powszechnie dostępna. Wprawdzie nie ma jej w marketach, ale już większość sklepów zoologicznych (a właśnie tam powinniśmy kupować karmę dla naszego czworonoga) posiada pełny wybór karm Acany. O niedostępne smaki i serie warto pytać – być może uda się sprowadzić je na zamówienie dzięki dobrze zorganizowanej sieci Acana Polska.